KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14595002
nr 1459 5002
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Dam, monogramsignerad. Akvarell, 35x23 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
måndag 4 april 2022
kl 18:10:34
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren